Korte samenvatting | ||
---|---|---|
Datum | Zaterdag 18 oktober 2025 | |
Tijdsframe | 09u30 – 13u30 | |
Locatie | KU Leuven (lokaal 02.05) | |
Prijs | 75 euro (Inclusief tapepakket en lunch) |
Wilde je graag de tapingbijscholing volgen, maar was deze al volzet? Goed nieuws! In oktober komt er een tweede editie waarvoor je je nu al kunt inschrijven!
In deze praktische bijscholing leer je de basisprincipes van taping. De focus wordt hierbij gelegd op die lichaamsdelen die al wel eens een taping nodig hebben bij het vechtsporten, om te verstevigen na een blessure, of om net extra te beschermen tegen blessures. Sluit aan om aan de slag te gaan met tapetechnieken om je sporters te ondersteunen! Open voor iedereen betrokken bij vechtsportomkadering!

Over de docent
Styn Vereecken (°19-06-1974), studeerde kinesitherapie aan de UGent met specialisatie in de sportkinesitherapie aan de KULeuven en VUBrussel. Momenteel is hij verbonden aan het Sportmedisch Adviescentrum van het UZ Leuven waar hij vnl. instaat voor de begeleiding van de topsportschool volleybal. Daarnaast is hij o.l.v. Prof Staes (KULeuven) ook deels betrokken in het wetenschappelijk onderzoek rond het optreden van letsels, trainingsbelasting en screeningsmethodieken binnen jeugdsport. Als (inter)nationaal erkende sportkinesitherapeut is hij ook actief binnen Team Belgium met o.a. deelname aan de olympische spelen van Tokyo en Parijs.